Gran Canaria School of Languages


Kadra nauczycielska

Wszyscy nasi lektorzy to osoby o wykształceniu wyższym na kierunkach lingwistycznych tj.: filologia hiszpańska, filologia romańska, lingwistyka stosowana. Posiadają wiedzę i doświadczenie w zakresie nauczania języka hiszpańskiego jako języka obcego. Nasi lektorzy regularnie uczęszczają na kursy doszkalające, konferencje i wykłady na tematy związane z nauczaniem języka, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami w nauczaniu i dostarczyć naszym uczniom najwyższej jakości usługi.

 

Nasi lektorzy posiadaja uprawnienia do egzaminowania test? certyfikatowych DIE (Diploma Internacional de Español) autoryzowanego przez Fundación para la Investigación y el Desarrollo de la Cultura Española (FIDESCU).

 

 

 

Me gustaría muchísimo volver a la escuela el próximo año para mejorar mi español y también porque he encontrado personas muy amables y divertidas. ¡Muchísimas gracias!

Ilaria farioli, 26, Italia.

 


Nasza rada:


Nasza rada:

Ćwicz umiejętności językowe jeszcze przed przyjazdem do nas - powt?z zagadnienia gramatyczne lub czytaj artykuły w Internecie po hiszpańsku. Drobna powt?ka ułatwi Ci na samym początku naukę na kursie o zintensyfikowanej ilości godzin.